• torty artystyczne lublin,tort ślubny,tort zufi studio tortów,torty lublin,tort weselny lublin
  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image

TORT ŚLUBNY OGRÓD KWIATOWY

TORTY NA ZAMÓWIENIE

  • torty artystyczne lublin,tort ślubny,tort zufi studio tortów,torty lublin,tort weselny lublin
  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image

Tort piętrowy, zdobiony kwiatami z papieru jadalnego, na pewno zrobi wrażenie na Twoich gościach.
Jest to opcja dla wszystkich, którzy szukają tortu eleganckiego, delikatnego i jednocześnie nietuzinkowego.
Na zdjęciu jeden z tortów stworzonych przeze mnie w tej technice. Twój tort ślubny będzie dopasowany idealnie do Twoich upodobań. Zarówno pod względem dekoracji jak i kompozycji smakowej.

Tort ślubny na zamówienie to świetna opcja. Zadbam o to żeby tort wyglądał dokładnie tak jak widzisz go w swojej wyobraźni. Staram się zawsze wsłuchiwać w potrzeby i oczekiwania. Dlatego szkicuję moje propozycje i przedstawiam projekt planowanego tortu bądź innych słodkości. Pozwala to na dopracowanie wszelkich szczegółów. Przed realizacją ustalamy dokładnie kolorystykę, dekoracje i oczywiście smaki tortu. Przejdź do zakładki o tortach i zapoznaj się z dokładnym opisem moich produktów. Opowiadam tam o składnikach, których używam i o tym jak zbudowane są moje torty.

Technika dekoracji papierem waflowym jest jedną z moich ulubionych. Daje nieograniczone możliwości i świetnie wygląda. Można stworzyć z jego pomocą wszystko. Wykreowałam już eleganckie torty rocznicowe i urodzinowe, ale też wesołe i bajkowe torty dla najmłodszych. Zobacz inne torty ,które wykonałam z użyciem tej techniki. Odnośniki zaprowadzą Cię do tortu dla miłośnika samalotów oraz do dziecięcego tortu urodzinowego. Możesz też zajrzeć na mój profil na instagramie i obserwować na bieżąco najnowsze realizacje.

Zufi Studio Tortów to najlepszy wybór jeśli potrzebujesz tortu na zamówienie. Zachęcam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy bądź telefonicznie.

Trackback from your site.

You might also like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.