• TORT URODZZINOWY Z ORCHIDEĄ
  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image

TORT URODZINOWY Z ORCHIDEĄ

  • TORT URODZZINOWY Z ORCHIDEĄ
  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image

Tort urodzinowy z orchideą w delikatnych fioletach- to moja propozycja dla fanów klasyki, minimalizmu i również tych niezdecydowanych.

Torty na zamówienie to doskonały pomysł. Jest to też specjalność  Zufi Studio Tortów. Zamów tort na urodziny, chrzciny, komunię, ślub lub … bez okazji. Czemu nie? Masz ochotę na solidny i pełen smaków tort? Mocno czekoladowy z wyraźną nutą polskich owoców? Delikatny jak piórko? Dla mnie przygotowanie Twojego zamówienia będzie przyjemnością. Wykonam wszystko od podstaw aż po dekorację.

Na zdjęciu tort urodzinowy z orchideą przygotowany na osiemnaste urodziny. Wewnątrz czekoladowy, wilgotny biszkopt przełożony kremem czekoladowym oraz kremem z masłem orzechowym . W dekoracji warstwa sugarsheet, płatki złota jadalnego i kwiaty . Kombinacja idealna. Trochę klasycznie, ale też trochę najnowszych trendów. Tort wygląda nowocześnie i elegancko. Taka klasyczna dekoracja sprawdzi się przy wielu okazjach. Podkreśli też ważne momenty, które celebrujemy. Urodziny to jeden z tych momentów, które warto uczcić pięknym tortem. Zachęcam do spróbowania moich, bo są tego warte.

Dekoracja tortu jest dla mnie równe ważna jak smaki zawarte w środku. Każde zamówienie traktuję jak wyzwanie i poświęcam dużo uwagi, by wszystko było perfekcyjnie. Tworzę torty na zamówienie, personalizowane i szyte na miarę.

Moja pracownia tortów artystycznych to także idealne miejsce w Lublinie do zamówienia wykwintnej bezy. Wbrew pozorom, nawet taką klasykę jak tort Pavlovej można przepięknie i ciekawie udekorować. Zapraszam do zamówień.

 

You might also like