• torty artystyczne lublin,zufi studio tortów, tort na zamówienie Lublin

NOWOCZESNA ELEGANCJA

tort na zamówienie

  • torty artystyczne lublin,zufi studio tortów, tort na zamówienie Lublin

Torty na zamówienie to doskonały pomysł. Jest to też specjalność  Zufi Studio Tortów. Zamów tort na urodziny, chrzciny, komunię, ślub lub … bez okazji. Czemu nie? Masz ochotę na solidny i pełen smaków tort? Mocno czekoladowy z wyraźną nutą polskich owoców? Delikatny jak piórko? Dla mnie przygotowanie Twojego tortu będzie przyjemnością. Wykonam tort od podstaw aż po dekorację.

Na zdjęciu tort przygotowany na osiemnaste urodziny. Wewnątrz jasny, wilgotny biszkopt przełożony krem oreo z malinami oraz krem z białej czekolady. W dekoracji spływająca polewa – drip, wzorki, nakrapianie złotą  farbką i żywe kwiaty. Kombinacja idealna. Trochę drip cake, ale też trochę najnowszych trendów. Tort wygląda nowocześnie i elegancko. Taka klasyczna dekoracja sprawdzi się przy wielu okazjach. Podkreśli też ważne momenty, które celebrujemy. Osiemnaste urodziny to jeden z tych momentów, które warto uczcić pięknym tortem. Zachęcam do spróbowania moich, bo są tego warte.

Dekoracja tortu jest dla mnie równe ważna jak smaki zawarte w środku. Każdy tort traktuję jak wyzwanie i poświęcam dużo uwagi, by wszystko było perfekcyjnie. Tworzę torty na zamówienie, personalizowane i szyte na miarę.

Moja pracownia tortów artystycznych to także idealne miejsce w Lublinie do zamówienia wykwintnej bezy. Wbrew pozorom, nawet taką klasykę jak tort Pavlovej można przepięknie i ciekawie udekorować. Zapraszam do zamówień.