• tort z falbankami i kwiatami
  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image

Tort Falbanki i kwiaty

  • tort z falbankami i kwiatami
  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image

Tort falbanki i kwiaty powstał z wyjątkowej okazji. Torty na zamówienie to doskonały pomysł. Jest to też specjalność  Zufi Studio Tortów. Zamów tort na urodziny, chrzciny, komunię, ślub lub … bez okazji. Czemu nie? Masz ochotę na solidny i pełen smaków tort? Mocno czekoladowy z wyraźną nutą polskich owoców? Delikatny jak piórko? Dla mnie przygotowanie Twojego tortu będzie przyjemnością. Wykonam tort od podstaw aż po dekorację.

Na zdjęciu tort falbanki i kwiaty przygotowany na wyjątkowe urodziny. Wewnątrz orzechowy, wilgotny biszkopt przełożony kremem kakaowy z przedwojennej receptury. W dekoracji złota farba jadalna, wzorki, falbanki z papieru opłatkowego i żywe kwiaty. Kombinacja idealna. Trochę klasycznie, ale też trochę najnowszych trendów. Tort wygląda nowocześnie i elegancko. Taka klasyczna dekoracja sprawdzi się przy wielu okazjach. Podkreśli też ważne momenty, które celebrujemy. Okrągłe urodziny to jeden z tych momentów, które warto uczcić pięknym tortem. Zachęcam do spróbowania moich, bo są tego warte.

Dekoracja tortu jest dla mnie równe ważna jak smaki zawarte w środku. Każdy tort traktuję jak wyzwanie i poświęcam dużo uwagi, by wszystko było perfekcyjnie. Tworzę torty na zamówienie, personalizowane i szyte na miarę.

Moja pracownia tortów artystycznych to także idealne miejsce w Lublinie do zamówienia wykwintnej bezy. Wbrew pozorom, nawet taką klasykę jak tort Pavlovej można przepięknie i ciekawie udekorować. Zapraszam do zamówień.