• babeczki dla dzieci
  • Post Slideshow Image

babeczki dla małej księżniczki

  • babeczki dla dzieci
  • Post Slideshow Image

Babeczki dla małej księżniczki to doskonały pomysł na prezent. Jest to też specjalność  Zufi Studio Tortów. Zamów babeczki lub tort na urodziny, chrzciny, komunię, ślub lub … bez okazji. Czemu nie? Masz ochotę na solidny i pełen smaków tort? Mocno czekoladowy z wyraźną nutą polskich owoców? Delikatny jak piórko? A może zestaw ciasteczek?  Dla mnie przygotowanie Twojego zamówienia będzie przyjemnością. Wykonam wszystko od podstaw aż po dekorację.

Na zdjęciu babeczki dla małej księżniczki. Wewnątrz babeczki mogą kryć różne smaki. Tym razem były to babeczki cytrynowe z lemon curd i kremem czekoladowym . Kombinacja idealna. Trochę klasycznie, ale też trochę najnowszych trendów. Zestaw wygląda nowocześnie i elegancko. Takie pudełko słodkości sprawdzi się przy wielu okazjach. Podkreśli też ważne momenty, które celebrujemy. Urodziny to jeden z tych momentów, które warto uczcić pięknymi i pysznymi słodyczami. Zachęcam do spróbowania moich, bo są tego warte.

Dekoracja  jest dla mnie równe ważna jak smaki zawarte w środku. Każde zamówienie traktuję jak wyzwanie i poświęcam dużo uwagi, by wszystko było perfekcyjnie. Tworzę torty na zamówienie, personalizowane i szyte na miarę.

Moja pracownia tortów artystycznych to także idealne miejsce w Lublinie do zamówienia wykwintnej bezy. Wbrew pozorom, nawet taką klasykę jak tort Pavlovej można przepięknie i ciekawie udekorować. Zapraszam do zamówień.

You might also like
babeczki lublin, babeczki na zamówienie lublin, zufi studio tortów

BABECZKI

KSIĘŻNICZKOWE