• Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image

TORT Z MAKARONIKAMI I CZEREŚNIAMI

  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image

Tort na zamówienie, piętrowy, zdobiony owocami i makaronikami, na pewno zrobi wrażenie na Twoich gościach.
Jest to opcja dla wszystkich, którzy szukają tortu eleganckiego, delikatnego i jednocześnie nietuzinkowego.
Na zdjęciu jeden z tortów stworzonych przeze mnie na 50 urodziny. Twój tort będzie dopasowany idealnie do Twoich upodobań. Zarówno pod względem dekoracji jak i kompozycji smakowej.

Tort na zamówienie to świetna opcja. Zadbam o to żeby tort wyglądał dokładnie tak jak widzisz go w swojej wyobraźni. Staram się zawsze wsłuchiwać w potrzeby i oczekiwania. Dlatego szkicuję moje propozycje i przedstawiam projekt planowanego tortu bądź innych słodkości. Pozwala to na dopracowanie wszelkich szczegółów. Przed realizacją ustalamy dokładnie kolorystykę, dekoracje i oczywiście smaki tortu. Przejdź do zakładki o tortach i zapoznaj się z dokładnym opisem moich produktów. Opowiadam tam o składnikach, których używam i o tym jak zbudowane są moje torty.

Wykreowałam już eleganckie torty rocznicowe i urodzinowe, ale też wesołe i bajkowe torty dla najmłodszych. Zobacz inne torty ,które wykonałam z użyciem tej techniki. Odnośniki zaprowadzą Cię do tortu dla miłośnika samalotów oraz do dziecięcego tortu urodzinowego. Możesz też zajrzeć na mój profil na instagramie i obserwować na bieżąco najnowsze realizacje.

Zufi Studio Tortów to najlepszy wybór jeśli potrzebujesz tortu na zamówienie. Zachęcam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy bądź telefonicznie.