• tort huggy wuggy
  • Post Slideshow Image

Tort Huggy Wuggy

  • tort huggy wuggy
  • Post Slideshow Image

Tort Huggy Wuggy z okrutnym i kontrowersyjnym potworem. Sama nie jestem fanką takich postaci, ale z okazji halloween straszył też w mojej pracowni…. Wiem,że dużo dzieciaków ma pluszowe wersje tego stwora i jest on popularną zabawką, mimo okrutnych zwyczajów jakie posiada.

Pokazuje Wam ten tort żebyście wiedzieli,że nie boję się wyzwań i podejmę się wykonania tortu z różnymi postaciami, nie tylko słodkimi misiami i królisiami. Zapraszam Was do zamówień tortów dla Waszych pociech. Możecie to zrobić poprzez email, fb lub komunikator instagrama. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie moje profile w mediach społecznościowych, bo pozwala to rozwijać moją obecność tam. Taka aktywność zwiększa grono ludzi, którzy wiedzą już o mojej pracowni.

Tort Huggy Wuggy stworzyłam na urodziny dziewczynki, która świętuje je pod koniec października. Wewnątrz tortu mamy  jasny biszkopt, krem malinowy i mus mango z marakujową żelką. Pychotka!!! Te smaki razem tworzą wspaniałe połączenie. Jest słodko, troszkę kwaskowo i orzeźwiająco.

You might also like